Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: Sárga lap

#447795 Waszeitung Előzmény: #447790

Normális kommunikáció és hogy csendre utasítsa az alattvalóit a király? Lupin úr egyikre sem emlékszem hogy lett volna sajnos,annál pökhendibb a a mi viktorunk,csak sajnos eme emberi tulajdonság nem lenne zavaró ha ezt Dagobert bácsi követné el miközben fürdik az aranyban,mint egy olyan ország miniszterelnöke ahol "megígérem hogy visszafizetem"ígérvényekkel van tele a kincstár.

Jön a megtámadták Mo-t a spekulánsok duma,miközben hiteles gazdaságpolitikával elkerülhető lett volna hogy célponttá váljunk,viszont a kamatemelést nem ússzuk meg,és ezt is magunknak köszönhetjük,azzal együtt hogy viktor király személyesen ragasztotta az országra a céltáblát..csak ugye ez olyan rosszul hangzik.

Re: Sárga lap

#447793 Hathor Előzmény: #447790

Nézzünk előre..

Jövőhéten kamatdöntő ülés itthon. A kötvény hozamok kamatemelést áraznak.

Sárga lap

#447790 Arsene Lupin

Megkaptuk a Moody’s-tól a leminősítést. Nincs okunk finnyázni, kijárt. És még örülhetünk is, hogy a másik két minősítő egyelőre türelemmel van felénk. Az nem megy ugyanis, hogy miközben csendben kellene maradnunk és a háttérben szakmai alkut kellene kötnünk az IMF-fel, Lali bohóc és Tóni bohóc rohangál a médiában és hülyeségeket beszél. Mint két meghibbant japán katona, akinek elfelejtettek szólni, hogy elbuktuk a háborút.

Tragédia egyelőre nincsen, a fajsúlyosabb S&P jelezte, hogy megvárja az IMF tárgyalások eredményét. A kerály megkapta az első sárga lapot. Ha van esze, lehívja a porondról a két hibban bohócot, és csendben kiegyezik az IMF-fel. Volt már kiegyezés 1867-ben, szárnyalt is utána a magyar gazdaság. Kérdés, hogy a kerály mártír akar lenni, mint Petőfi, a haza bölcse, mint Deák, vagy fogja az államkasszát és elhúz külföldre, mint Kossuth, aztán onnan üzengeti haza a tutit.

A nyitóban biztos leszórnak minket vagy 2-3 százalékkal. De délutánra javulhat a helyzet, főleg, ha nap közben normálisan kommunikálja a szituációt a kerályi udvar. Lehet, hogy a nagy leszórásban érdemes lesz fenékhalászni is, akár már a zárásig nyereségessé válhatnak a vételek.

Re: miert is

#447787 Hathor Előzmény: #447785

Tegnapi 311es szintről 316nál a forint, annyira nincs beárazva. A piacunk állt egy helyben, jöhet az elmozdulás a beszűkülésből. Szerintem titkon reménykedet a nép, hogy úgy sem vágnak be, mert IMF.. stb.

A pangó piacon óvatosságból lehet egy kipakolás.

Re: miert is

#447784 Hathor Előzmény: #447775

Yo reggelt!

316 a forintunk Euroval szemben, ma már érdemes figyelnem a piacra, így leültem gép elé. ,-)

Bovli

#447780 Borska

Nagyot gyengült a forint a Moody’s bejelentésére

Nagyot gyengült a forint péntek reggelre a magyar szuverén besorolás rontására.

Megvonta Magyarországtól a befektetési ajánlású adósbesorolást a Moody's Investors Service. A hitelminősítő csütörtök éjjel Londonban közölte, hogy az eddigi "Baa3"-ról egy fokozattal "Ba1"-re rontotta a magyar kormánykötvény-osztályzatot, és az új besorolásra is további leminősítés lehetőségére utaló negatív kilátást hagyott érvényben.

Az eurót 314,85 forinton jegyezték a bankközi deviza kereskedelemben péntek reggel hét óra után, szemben a csütörtök délutáni 311,36 forintos és csütörtök délelőtti 308,82 forintos jegyzésekkel.

A svájci frankot 256,52 forinton jegyzik az előző délutáni 253,73 forinttal és a csütörtök délelőtti 251,10 forinttal szemben.

A dollár jegyzése 236,66 forint a csütörtök délutáni 233,58 forint és délelőtti 230,45 forint után.

Re: miert is

#447763 Waszeitung Előzmény: #447762

Espé talán vár a döntéssel februárig,Múúdiz nem várt egy cseppet sem...kíváncsi leszek erre milyen reakció lesz itt holnap,mint jeleztem van pár konti hatilongom :D

Péntekre már csak ilyen hír köllött,amúgy ezért tartották az indexet egy hétig?

Re: nincs cím

#447751 sbbacsi Előzmény: #447676

Nem hinném, hogy az az igazi. Nem minden a pénz sem. Egy nyugodtabb, jobb környezet szerintem megfizethetetlen. Itthon ha a pénzed megvan akkor is van egy rakás sz*r dolog, amin nem tudsz változtatni. Sajnos...

Re: BUX

#447725 Frici Előzmény: #447715

Hát én (és gondolom más is) már nagyon várom már határozottan elinduljunk valamerre.

Mindegy hogy merre, csak ez az össze vissza ugrálás szűnjön már meg.

Tudom idegesek a piacok, ezt el kell fogadni és úgy kell(ene) kereskedni... :-)

Ha jól sejtem ehhez kell a türelem meg a tapasztalat :-)

Re: BUX

#447715 BudFox Előzmény: #447704

neked még nem késő...

mondjuk lehet azért keresni is sokat...csak nagyon be kell tartani a szabályokat

BUX

#447704 Frici

Nos én még nagyon kezdő vagyok, ott a tojáshéj a fenekemen, de nagyon csalódott vagyok. Főként ahogy visszagondolok az elmúlt pár napra, ill. kicsit régebbre.

Simán szembe megyünk az árral stb. lehet hogy tényleg hagyni kell a a fenébe ezt a hazai piacot...

Re: Hozzaszolok a temahoz

#447701 BudFox Előzmény: #447699

brókerek szórakoznak ?

görcsösen tartják a BÉT -et..teljesen érthetetlen ez még számomra...vajon mi esz ebből ?

Re: Hozzaszolok a temahoz

#447700 BudFox Előzmény: #447666

no igen....az ottani fizetésből telik sok mindenre. az itteniből itthon nem sokra...Osztrákok könyen "nagyképűsködnek".

ON

szépen csordogálunk lefelé... de nem akarják még nagyon elereszteni lefelé..ahhoz túl sokat fektettek már bele..