Normális kommunikáció és hogy csendre utasítsa az alattvalóit a király? Lupin úr egyikre sem emlékszem hogy lett volna sajnos,annál pökhendibb a a mi viktorunk,csak sajnos eme emberi tulajdonság nem lenne zavaró ha ezt Dagobert bácsi követné el miközben fürdik az aranyban,mint egy olyan ország miniszterelnöke ahol "megígérem hogy visszafizetem"ígérvényekkel van tele a kincstár.
Jön a megtámadták Mo-t a spekulánsok duma,miközben hiteles gazdaságpolitikával elkerülhető lett volna hogy célponttá váljunk,viszont a kamatemelést nem ússzuk meg,és ezt is magunknak köszönhetjük,azzal együtt hogy viktor király személyesen ragasztotta az országra a céltáblát..csak ugye ez olyan rosszul hangzik.