Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: Sárga lap

#447847 Frontin Előzmény: #447827

Közben minimális bukóval zártam a longot, de nem untam még meg a játékot 340-en újranyitva pár.

Re: Sárga lap

#447828 Fornit Előzmény: #447825

Én is ráadtam egy kicsit, igaz közel az aljához, (OTP longzárás helyett, ezt később megtettem 2950-en)

Re: Sárga lap

#447827 BudFox Előzmény: #447822

nem ússzuk meg ennyivel...USA ma zárva tart...a forgalom csinálók 70 % -a nincs is itt...közben is esés van...két napot be kell hozniuk hétfőn...szerintem alsó limit lesz hétfőn....legalábbis nagy esés.

Re: Sárga lap

#447825 BudFox Előzmény: #447815

Hát bejelentették : Bóvliba vágták MAgyarországot.

tegnap volt értelme felhúzni azoknak..akik tudták már hogy mi jön...jó magasan tudtak még eladni...jó hogy nem zártam le a shortjaimat....pedig már közel voltam hozzá...

ráadtam még 2 k -t...hogy újra full shortban legyek.... ment a hintáztatás rendesen... most végre megtudtuk hogy mi lesz.

Re: Sárga lap

#447824 sbbacsi Előzmény: #447800

Sok minden más meg csak nálunk van úgy, ahogy. (Máshol meg a realitás és a fizika törvényei a mérvadóak.)

Ahogy Waszeitung írta: az együttállásokkal van a gond: Hogy nálunk más sincs, lóf*sz. De a pofánk az meg nagy mellé.

Re: Sárga lap

#447822 BigRabbit Előzmény: #447819

Nem biztos hogy rossz lesz, igy elnezve az elso fel orat. Meg nincs nagy baj, ha ennyivel megusszuk, akkor boldog leszek.

Re: Sárga lap

#447819 Frontin Előzmény: #447815

Hulló kés esete, v.milyen őrült ötlettől vezérelve vettem hatit. Lehet hogy nem lesz meg sokáig.

Re: Sárga lap

#447806 Hathor Előzmény: #447803

Valaki tud adni egy tegnapi Bux záró értéket? Mellé hatit megnézem.

BUX 16.973

Hati 16.980 ha jól látom

Re: Sárga lap

#447804 Waszeitung Előzmény: #447799

Normálisabb hangnem is elegendő lett volna,nem tudom hogy egy kis ország királya hogyan gondolhatta komolyan hogy ilyen cudar környezetben függetlenedhetünk a világgazdaságtól,nem lefeküdni kellett volna az imf-el,csak egy leülős,tárgyalós,elbeszélgetős délután,és egy esetleges készenléti hitelszerződés is lényegesen olcsóbban jött volna ki az országnak mint egy 10% os forintgyengülés és kamatemelés...de nekünk széllel szemben kell brumzolni.

Re: Sárga lap

#447803 Hathor Előzmény: #447799

de híresek lettek ezek a "királyok"..

már mindenki őket emlegeti? Még jó, hogy Lupin kerályozik.

EUR/USD napok óta esik, meg nyugat is.

Re: Sárga lap

#447799 hosszhuszár Előzmény: #447793

Sziasztok.

Ez már rég nem a kamatemelésről szól szerintem...

EU , jobb szereti a bólogató királyokat....

Re: Sárga lap

#447798 sbbacsi Előzmény: #447790

Náluk a normális kommunikáció: "Hitelminősítő itt ne pofázzon."

Eddig legalábbis.