BUX
FriciNos én még nagyon kezdő vagyok, ott a tojáshéj a fenekemen, de nagyon csalódott vagyok. Főként ahogy visszagondolok az elmúlt pár napra, ill. kicsit régebbre.
Simán szembe megyünk az árral stb. lehet hogy tényleg hagyni kell a a fenébe ezt a hazai piacot...