Re: miert is
Waszeitung Előzmény: #447762Espé talán vár a döntéssel februárig,Múúdiz nem várt egy cseppet sem...kíváncsi leszek erre milyen reakció lesz itt holnap,mint jeleztem van pár konti hatilongom :D
Péntekre már csak ilyen hír köllött,amúgy ezért tartották az indexet egy hétig?