Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: miert is

Waszeitung Előzmény: #447762

Espé talán vár a döntéssel februárig,Múúdiz nem várt egy cseppet sem...kíváncsi leszek erre milyen reakció lesz itt holnap,mint jeleztem van pár konti hatilongom :D

Péntekre már csak ilyen hír köllött,amúgy ezért tartották az indexet egy hétig?