miert is
FriciValaki írta még korábban hogy reméljük megtudjuk miért is volt ez a nagy esni nem akarás itt nálunk. Hát talán ezért:
http://www.portfolio.hu/gazdasag/februarig_varhat_magyarorszag_leminositesevel_az_s_p.158955.html
Biztos senki sem tudott róla korábban :-)