Re: Hozzaszolok a temahoz
BudFox Előzmény: #447657a baj csak az hogy az Osztrákok..úgy általában lenéznek bennünket...cigány népségnek tartanak bennünket....nagyon nagy többség kedves velünk, meg minden...de amikor színt kell vallani..azért érezni lehet sokszor hogy nem tartanak minket egyenlőnek..
mondjuk az Osztrákok utálnak mindenkit a világon..egy osztrák ismerősöm is elismerte..hogy ők mindenkit utálnak a világon...ez egy ilyen népség..de milyen jól elvannak...