Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

Az ausztriai munkavállalás is ugy az igazi ha kinnt dolgozol és itthon élsz,aránytalanul más életkörülmények teremthetők az ottani minimum fizetéssel számolva is itthon,plusz a forint folyamatos értékvesztése állandó reálfizetésemelést jelent a kinnt dolgozóknak