Hozzászólás
BorskaAz ausztriai munkavállalás is ugy az igazi ha kinnt dolgozol és itthon élsz,aránytalanul más életkörülmények teremthetők az ottani minimum fizetéssel számolva is itthon,plusz a forint folyamatos értékvesztése állandó reálfizetésemelést jelent a kinnt dolgozóknak