Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hozzaszolok a temahoz

Rozsdáskilincs Előzmény: #447661

Bár nem ide való de leirom ugysincs semmi a piacon. Gondolom az oka hogy egészséges nemzettudatra nevelték őket az oskolában. Kevésbé hangoztatva a kirekesztő, rasszista és egyéb jelzöket. Hozzájuk képest az ő szemszögükből van is különbség. De megnézném én ha holnaptól fizut cserélnénk hová süllyedne az osztrák önbecsülés:-)