Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Sárga lap

BudFox Előzmény: #447822

nem ússzuk meg ennyivel...USA ma zárva tart...a forgalom csinálók 70 % -a nincs is itt...közben is esés van...két napot be kell hozniuk hétfőn...szerintem alsó limit lesz hétfőn....legalábbis nagy esés.