Re: Sárga lap
Waszeitung Előzmény: #447799Normálisabb hangnem is elegendő lett volna,nem tudom hogy egy kis ország királya hogyan gondolhatta komolyan hogy ilyen cudar környezetben függetlenedhetünk a világgazdaságtól,nem lefeküdni kellett volna az imf-el,csak egy leülős,tárgyalós,elbeszélgetős délután,és egy esetleges készenléti hitelszerződés is lényegesen olcsóbban jött volna ki az országnak mint egy 10% os forintgyengülés és kamatemelés...de nekünk széllel szemben kell brumzolni.