Re: Sárga lap 2011. november 25. 9:27 BigRabbit Előzmény: #447819 Nem biztos hogy rossz lesz, igy elnezve az elso fel orat. Meg nincs nagy baj, ha ennyivel megusszuk, akkor boldog leszek.