Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Sárga lap

BigRabbit Előzmény: #447819

Nem biztos hogy rossz lesz, igy elnezve az elso fel orat. Meg nincs nagy baj, ha ennyivel megusszuk, akkor boldog leszek.