Re: Sárga lap 2011. november 25. 8:43 Hathor Előzmény: #447799 de híresek lettek ezek a "királyok".. már mindenki őket emlegeti? Még jó, hogy Lupin kerályozik. EUR/USD napok óta esik, meg nyugat is.