Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Sárga lap

hosszhuszár Előzmény: #447793

Sziasztok.

Ez már rég nem a kamatemelésről szól szerintem...

EU , jobb szereti a bólogató királyokat....