Re: Sárga lap
BudFox Előzmény: #447815Hát bejelentették : Bóvliba vágták MAgyarországot.
tegnap volt értelme felhúzni azoknak..akik tudták már hogy mi jön...jó magasan tudtak még eladni...jó hogy nem zártam le a shortjaimat....pedig már közel voltam hozzá...
ráadtam még 2 k -t...hogy újra full shortban legyek.... ment a hintáztatás rendesen... most végre megtudtuk hogy mi lesz.