Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #448769

Én is partvonalon továbbra is..

Frontinnak gratulálok.

Hétvégi Moodys leminősítés, rossz munkanélküliségi adat itthonról ma nem számított, a globális hangulatnakköszönhetően. Maradt a maszatolás a háromszögben.