Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #448748

Jó reggelt! Pénteken nyitott longok egyelőre jól festenek, azon tanakodom magamban, hogy futtassam-é tovább, vagy rakjam el ami eddig van rajta. Józan ész szerint realizálni kéne, de valahogy az az érzésem van, leszünk még ennél feljebb is a héten.