Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #448743Szia,
1212be írtam, hogy jött hír, hogy Olaszok 400-600milliárd euros segélyt kapnak, de reggel megérkezett a cáfolat, éjjel erre is volt a nagy örömködés, mármint a megmentés pletykájára.
Máris cáfolják a hatalmas olasz IMF-mentőcsomag hírét
2011. november 28. | 08:23
Olasz lapértesülések szerint az IMF-nél már készülnek Olaszország megmentésére. Ha a helyzet tovább romlik, akkor 400-600 milliárd eurós mentőcsomagot kaphat Olaszország - írja a La Stampa. Hétfő reggel már meg is érkezett a hír cáfolata.
http://www.portfolio.hu/gazdasag/maris_cafoljak_a_hatalmas_olasz_imf-mentocsomag_hiret.159069.html