Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #448739trend ellen nem érdemes menni..jön a karácsony..senki nem akar vacak híreket..
ha tetőn vagyunk elég egy rossz hír és már is bezúgunk....ha alul akkor elég egy jó hír és elszállunk...
:) hirtelen mindenki longban van.. és mindenki látta előre.
írtam longot építek.. téged szeretnek az istenek már mondtam..de makacsul ellenállsz..