Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #448739

trend ellen nem érdemes menni..jön a karácsony..senki nem akar vacak híreket..

ha tetőn vagyunk elég egy rossz hír és már is bezúgunk....ha alul akkor elég egy jó hír és elszállunk...

:) hirtelen mindenki longban van.. és mindenki látta előre.

írtam longot építek.. téged szeretnek az istenek már mondtam..de makacsul ellenállsz..