Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #448694

már megint megy az eszetlenkedés...kamu hírekkel próbálják meg megmenteni a válságot ?

vagy csak félig kamu,..mindegy is.. őrület.