Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #448739

Nem is tudom ide írjak-e v a dühibe... de mi a lófax van??

Futuresek nem tetszenek, a hati könyv úgyszintén nem.. itt vmi történt megint a hétvégén.

Most látom vmi olasz meló.