Re: nincs cím 2011. november 28. 9:00 Fornit Előzmény: #448739 Nem is tudom ide írjak-e v a dühibe... de mi a lófax van?? Futuresek nem tetszenek, a hati könyv úgyszintén nem.. itt vmi történt megint a hétvégén. Most látom vmi olasz meló.