Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Alexander Előzmény: #448761

Gratula a jó nyitáshoz. Éppen ezen gondolkodom, nyissak-e longot... Elég alacsonyan vagyunk, futik meg magasan. Bármikor felhúzhatnak minket is... -de ha a futik esnek, akkor attól tartok hogy mi is esünk... -ami nem kedvezne a majdani longomnak. Ezért részemről a legbölcsebb megoldás, a kezemre ülés....