Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BigRabbit Előzmény: #448761

En meg hagyom, elnezve USA-t en nyitaskor rosszabbat vartam. Az hogy leminosites ellenere, es USA buko ellenere nem tudtunk esni, sot, hat nekem pozitiv jel. Persze lehet hogy megint beszivok majd egy nagyot :D