kovács ádika? )
ez nem sok. hol van már a 20 millió :)
nézze meg mennyi vevő van 31 ft-on... :)
miért pont június 16? az valami apportos jubileum ?
vagy tp lemondásának évfordulója? és meg kell ünnepelni a dagályban?
re pacal buli )))))
Már elfogyott a kiemelt álló, én az első napon zsákoltam a leányzómmal. :) Üzérektől nyilván majd lehet venni, csillagászati áron.
Mennyi vevő van...
Eladóit kéne még feltölteni, aztán jöhet a csík. re: 20 millió db június 16
Szvsz az most fontosabb, hogy az átkötések miért emelkedő árszinten történnek? Szerinted?
Ha 31-en zár mínuszban, ráadásul ekkora forgalommal, az nem éppen további emelkedést vetit előre. Nincs itt semmi még mindig sajna, csak további toporgás.
De miért emelkedik az ár!?
Ezen agyalok már egy ideje. Ha nyereséget realizálnának, azt egyformán tennék. Tehát ezt kizárom. Inkább az kezd mostanában motoszkálni az agyamban, hogy ezek eltérő bekerülési átlagár miatt vannak így. Az magyarázná az egymáshoz közeli árfolyamon történő átkötéseket.
Kiemelt álló, már hivatalosan nincs eladó, ha jól tudom...
Zárta a korábbit, vagy plussz 200K-t nyitott?
Én is pont ezen morfondíroztam a pf-en.
De ha így haladunk akkor 40ft-nál már nem lesz mit átkötögetni.
Vagy ha minden papír a "HELYÉRE" került akkor már nem forintonként megyünk,mert akkor már az ő érdekük "IS" az lesz,hogy FEEEEEEEEEL !!!!!!!!
Már napok óta itt 32 környékén olyan volt a kereskedés, mint nemrég 30-on, 31-en. Olyan tipikus átkötögetős. Tehát nincs vége. Mi a véleményetek mi lehet ennek az oka, hogy egyre emelkedő áron kötnek át?