Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #589843

Ha 31-en zár mínuszban, ráadásul ekkora forgalommal, az nem éppen további emelkedést vetit előre. Nincs itt semmi még mindig sajna, csak további toporgás.