Re: nincs cím 2013. január 16. 9:43 Dmode Előzmény: #588946 kiemelt álló :) szükségem lenne majd egy pár db ra :) ez most komoly. van eladó? persze,hogy megyek,zágrábba is szeretnák,meg milánoba is.