Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#592683 Zotya32 Előzmény: #592661

Wonka rajzolt vonalakat, ha 36 fölé menne a következő 50 évben, akkor 2500-ra akár elérheti a 110 ft-ot is. :-)

Re: nincs cím

#592659 Zotya32 Előzmény: #592651

Hinni már nem hiszek benne. Beálltam 175-re, ott rohadjon meg. Nem érdekel, ha netán 100 lenne lehet eladnám addig nem.

Re: nincs cím

#592658 Sly-- Előzmény: #592647

"Szuper" hír:

A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Mőködı Részvénytársaság (Cg.: 01-

10-042533., a továbbiakban: „Holding”) az alábbiakról tájékoztatja a tisztelt

Befektetetıket:

A Holding a mai napon kelt alapítói határozatával az egyszemélyes tulajdonában álló Sanopharma Befektetési Korlátolt Felelısségő Társaság (Cg.: 01-09-979517.) székhelyének a 1054 Budapest, Akadémia utca 7-9. szám alatti ingatlant jelölte ki, valamint – Dr. Böjthe Kálmán ügyvezetı lemondására tekintettel - a Sanopharma Kft. ügyvezetıjének határozatlan idıtartamra Lang Zoltánt jelölte ki. A Holding döntött a Sanopharma Kft. Alapító Okiratának fentiek szerinti módosításáról.

A Holding egyszemélyes tulajdonában álló Sanopharma Kft. minısített többségi részesedésével mőködı Phylaxia Dolgozói Szolgáltató Korlátolt Felelısségő Társaság (Cg.: 01-09-666598.) a mai napon megtartott taggyőlésén elhatározta a végelszámolását.

Re: nincs cím

#592651 Elcamino65 Előzmény: #592647

Szégyen rám nézve vagy nem,gyerekes vagy nem,de bizony nálam működik,hogy a gerinctelen gusztustalan nagyképű embereken fog a "munkásságom".

:-)

Megkapják ezek is. A SORS .................................

:-)

(tényleg,te hiszel még ebben a mocsok papírban?

Én hiszem,hogy még fognak vele játszadozni. És nem 10ft-20ft-ra gondolok.

A kályhások "kemények" mint a "vas". :-) Nem fognak cicózni.

Re: nincs cím

#592647 Zotya32 Előzmény: #592638

Remélem, hogy igen. Nagy elégtétel lenne számomra is, ha egy ilyen betegség végezne vele. Ne élhesse meg az öregkort, ne kapjon nyugdíjat azoktól, akiket ilyen pofátlanul átvert.

Re: nincs cím

#592638 Elcamino65 Előzmény: #592459

Az az állat sem tisztázta még szerintem a viszonyát a jó ISTENNEL.

Remélem,hogy meghallgatásra kerül a kérésem a jó ISTENNÉL.

Re: nincs cím

#592565 macika Előzmény: #592560

irodasexre jó is lesz az )))

te támasztod egy forintnál (100) a zürtexet? osztalékra? ))))

Re: nincs cím

#592560 Keg Jenő Előzmény: #592459

50xxx db phy törzsrészvény vásásrlás a cd brókerház lebonyolításával Zoltán. Vége a válságnak.

Re: nincs cím

#592127 Keg Jenő Előzmény: #590283

about:reader?url=http%3A%2F%2Fwww.boon.hu%2Fa-palyan-a-jatek-a-fontos-valamint-a-turelem-interju-leisztinger-tamassal%2F2171127&readingList=0&tabId=3

Re: nincs cím

#590946 Zotya32 Előzmény: #590831

(#520) Re: E-star Hitelezői választmány

Értékelés: 0

előzmény (#515: 1702) | válasz erre | Ma, 09:21

Mr. W. saját befektetési érdekeiben jár el tökéletesen.

Mi más befektetésnél éreztük úgy ( pl phylaxia per van ) Genesys ügyészségi vizsgálatot kezdeményeztünk.

dr. RG. bennfenntes kereskedelem miatt jogerős elítélése sem a véletlenek összejátszása volt.

pf2

Prfecó, mivel kapcsolatban folyik a per? TP és bűnbandája ellen? a sok értéktelen apport vagy netán a bankár holdingos mutyi?