talán, vagy csak Böjt(h)-re készül vki :)
mikor egyesülnek az őstolvajok?
econyet, zürtex, phylex,
+ kregex
Wonka rajzolt vonalakat, ha 36 fölé menne a következő 50 évben, akkor 2500-ra akár elérheti a 110 ft-ot is. :-)
Hinni már nem hiszek benne. Beálltam 175-re, ott rohadjon meg. Nem érdekel, ha netán 100 lenne lehet eladnám addig nem.
"Szuper" hír:
A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Mőködı Részvénytársaság (Cg.: 01-
10-042533., a továbbiakban: „Holding”) az alábbiakról tájékoztatja a tisztelt
Befektetetıket:
A Holding a mai napon kelt alapítói határozatával az egyszemélyes tulajdonában álló Sanopharma Befektetési Korlátolt Felelısségő Társaság (Cg.: 01-09-979517.) székhelyének a 1054 Budapest, Akadémia utca 7-9. szám alatti ingatlant jelölte ki, valamint – Dr. Böjthe Kálmán ügyvezetı lemondására tekintettel - a Sanopharma Kft. ügyvezetıjének határozatlan idıtartamra Lang Zoltánt jelölte ki. A Holding döntött a Sanopharma Kft. Alapító Okiratának fentiek szerinti módosításáról.
A Holding egyszemélyes tulajdonában álló Sanopharma Kft. minısített többségi részesedésével mőködı Phylaxia Dolgozói Szolgáltató Korlátolt Felelısségő Társaság (Cg.: 01-09-666598.) a mai napon megtartott taggyőlésén elhatározta a végelszámolását.
Szégyen rám nézve vagy nem,gyerekes vagy nem,de bizony nálam működik,hogy a gerinctelen gusztustalan nagyképű embereken fog a "munkásságom".
:-)
Megkapják ezek is. A SORS .................................
:-)
(tényleg,te hiszel még ebben a mocsok papírban?
Én hiszem,hogy még fognak vele játszadozni. És nem 10ft-20ft-ra gondolok.
A kályhások "kemények" mint a "vas". :-) Nem fognak cicózni.
Remélem, hogy igen. Nagy elégtétel lenne számomra is, ha egy ilyen betegség végezne vele. Ne élhesse meg az öregkort, ne kapjon nyugdíjat azoktól, akiket ilyen pofátlanul átvert.
Az az állat sem tisztázta még szerintem a viszonyát a jó ISTENNEL.
Remélem,hogy meghallgatásra kerül a kérésem a jó ISTENNÉL.
irodasexre jó is lesz az )))
te támasztod egy forintnál (100) a zürtexet? osztalékra? ))))
50xxx db phy törzsrészvény vásásrlás a cd brókerház lebonyolításával Zoltán. Vége a válságnak.
http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/pokoli-mutettel-gyogyitottak-a-rakos-havas-henriket-2171167
vmi hasonló hamarosan utoléri tóthpétert is (remélhetőleg) re: Camino bosszúja
about:reader?url=http%3A%2F%2Fwww.boon.hu%2Fa-palyan-a-jatek-a-fontos-valamint-a-turelem-interju-leisztinger-tamassal%2F2171127&readingList=0&tabId=3
(#520) Re: E-star Hitelezői választmány
Értékelés: 0
előzmény (#515: 1702) | válasz erre | Ma, 09:21
Mr. W. saját befektetési érdekeiben jár el tökéletesen.
Mi más befektetésnél éreztük úgy ( pl phylaxia per van ) Genesys ügyészségi vizsgálatot kezdeményeztünk.
dr. RG. bennfenntes kereskedelem miatt jogerős elítélése sem a véletlenek összejátszása volt.
pf2
Prfecó, mivel kapcsolatban folyik a per? TP és bűnbandája ellen? a sok értéktelen apport vagy netán a bankár holdingos mutyi?