Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

macika Előzmény: #589854

miért pont június 16? az valami apportos jubileum ?

vagy tp lemondásának évfordulója? és meg kell ünnepelni a dagályban?

re pacal buli )))))