Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#590244 macika Előzmény: #589854

miért pont június 16? az valami apportos jubileum ?

vagy tp lemondásának évfordulója? és meg kell ünnepelni a dagályban?

re pacal buli )))))

Re: nincs cím

#589862 OdyMa Előzmény: #589008

Már elfogyott a kiemelt álló, én az első napon zsákoltam a leányzómmal. :) Üzérektől nyilván majd lehet venni, csillagászati áron.

Re: nincs cím

#589854 Zotya32 Előzmény: #589850

Mennyi vevő van...

Eladóit kéne még feltölteni, aztán jöhet a csík. re: 20 millió db június 16

Re: nincs cím

#589848 Trisz Előzmény: #589846

Szvsz az most fontosabb, hogy az átkötések miért emelkedő árszinten történnek? Szerinted?

Re: nincs cím

#589846 Sly-- Előzmény: #589843

Ha 31-en zár mínuszban, ráadásul ekkora forgalommal, az nem éppen további emelkedést vetit előre. Nincs itt semmi még mindig sajna, csak további toporgás.

Re: nincs cím

#589843 Trisz Előzmény: #589836

De miért emelkedik az ár!?

Ezen agyalok már egy ideje. Ha nyereséget realizálnának, azt egyformán tennék. Tehát ezt kizárom. Inkább az kezd mostanában motoszkálni az agyamban, hogy ezek eltérő bekerülési átlagár miatt vannak így. Az magyarázná az egymáshoz közeli árfolyamon történő átkötéseket.

Re: nincs cím

#589836 Elcamino65 Előzmény: #589828

Én is pont ezen morfondíroztam a pf-en.

De ha így haladunk akkor 40ft-nál már nem lesz mit átkötögetni.

Vagy ha minden papír a "HELYÉRE" került akkor már nem forintonként megyünk,mert akkor már az ő érdekük "IS" az lesz,hogy FEEEEEEEEEL !!!!!!!!

Re: nincs cím

#589828 Trisz Előzmény: #589662

Már napok óta itt 32 környékén olyan volt a kereskedés, mint nemrég 30-on, 31-en. Olyan tipikus átkötögetős. Tehát nincs vége. Mi a véleményetek mi lehet ennek az oka, hogy egyre emelkedő áron kötnek át?

Re: nincs cím

#589767 Trisz Előzmény: #589652

Ilyenkor jót tudok mosolyogni. Ebből pl. "egyetlen" szót sem értettem. :)

Azért messziről követem, miről beszéltek. A lényeg, hogy élvezze mindenki a tőzsdézést. :)

Végül is minden út Rómába vezet. :)