Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #589836

De miért emelkedik az ár!?

Ezen agyalok már egy ideje. Ha nyereséget realizálnának, azt egyformán tennék. Tehát ezt kizárom. Inkább az kezd mostanában motoszkálni az agyamban, hogy ezek eltérő bekerülési átlagár miatt vannak így. Az magyarázná az egymáshoz közeli árfolyamon történő átkötéseket.