Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #589828Én is pont ezen morfondíroztam a pf-en.
De ha így haladunk akkor 40ft-nál már nem lesz mit átkötögetni.
Vagy ha minden papír a "HELYÉRE" került akkor már nem forintonként megyünk,mert akkor már az ő érdekük "IS" az lesz,hogy FEEEEEEEEEL !!!!!!!!