Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #589828

Én is pont ezen morfondíroztam a pf-en.

De ha így haladunk akkor 40ft-nál már nem lesz mit átkötögetni.

Vagy ha minden papír a "HELYÉRE" került akkor már nem forintonként megyünk,mert akkor már az ő érdekük "IS" az lesz,hogy FEEEEEEEEEL !!!!!!!!