Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #589662

Már napok óta itt 32 környékén olyan volt a kereskedés, mint nemrég 30-on, 31-en. Olyan tipikus átkötögetős. Tehát nincs vége. Mi a véleményetek mi lehet ennek az oka, hogy egyre emelkedő áron kötnek át?