Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#699319 BudFox Előzmény: #699213

most viszont még relatíve erősek vagyunk ma...pedig USA sokat esett...és ma is esés lesz ebből.

szóval...nem tudom mire vélni ....be volt árazva a Fidesz győzelme ?

short még megy tovább.... még jó lenne 700 pont körül keresni vele..

Re: nincs cím

#699213 Ddavid Előzmény: #699205

Pénteken USA-t beadták, DAX nagyot esett és mi is sokat mentünk már. Minden a korrekció mellett beszél még a TA is.

Re: nincs cím

#698921 rbbj11 Előzmény: #698918

sztem valasztasok miatt

ha oriasi meglepetesre nem fidesz gyozne, akkor viszont sztem bux raketa, lehet +5% ressel :)

Re: nincs cím

#698918 BudFox Előzmény: #698912

de igen....németek emelkednek most...

viszont választás lesz nálunk..és ha Fidesz győz , akkor megy tovább a bankadó, multiadó, plusz a közműszolgáltatók visszavásárlása, rezsicsökkentés...

szóval lehet hogy ezért is vagyunk ma ennyire gyengék ?

és igen...16.300 -ról felmentünk 2 hét alatt 18.300 -ra...ideje a korrekciónak.

egyelőre Short. !

USA , fontos adatok jönnek.

Re: nincs cím

#698913 rbbj11 Előzmény: #698910

90 pont - brokidij ;)

sajnos szla-egyenlegben sincs sose egyetlen irany szunet nelkul :(

Re: nincs cím

#698910 BudFox Előzmény: #698906

van az már 90 pont is :D

de sok kicsi sokra megy :D

tovább emelkedik az idei nyereségem is...nem is merem leírni...mert már olyan sok (százalékban)....nem hencegek. inkább lapítok sunyiban és keresem hozzá a többi pénzt.

Re: nincs cím

#698909 rbbj11 Előzmény: #698907

a longot inditottam azzal (nem a shortot :) ), most neztem vissza naploban

igen, eszrevettem, hogy elegge egyutt mozgunk, talan 100 pont elteres van csak a donteseink kozt. Remelem, ezuttal te jol jossz ki, mert ha maradna az egyutt mozgos tendencia, akkor 18100-150-es atlaggal bezárnád még ma a shortokat :S

Re: nincs cím

#698908 BudFox Előzmény: #698904

énnálam fut a Stooq -on állandóan az ES.F én azt tekintem fő indikátornak mivel az a világ legnagyobb indexe.

de nézem az FDX.F -et, aztán fut még az EUR/HUF

és az EUR/USD -t is nézem...ha az esik akkor a piacok is meg szoktak indulni lefele...de azt nem annyira tartom relevánsnak.

Re: nincs cím

#698907 BudFox Előzmény: #698878

16.450 -es átlaggal indítottad a sortot ? :D

bravó. én 16.477 -es átlagra hoztam ki végül :D

ezek szerint mostanában teljesen egyre jár az agyunk :-))

emlékszem lement egészen 16.300 - 16.350 -ig...onnan fordulgatott és indult meg nagyon gyorsan felfele.

Re: nincs cím

#698904 rbbj11 Előzmény: #698902

lehet rosszul teszem, de en sose nemezm egymagaban buxot, mindig daxot tekintetem elorejelzo indikatornak