Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #698904énnálam fut a Stooq -on állandóan az ES.F én azt tekintem fő indikátornak mivel az a világ legnagyobb indexe.
de nézem az FDX.F -et, aztán fut még az EUR/HUF
és az EUR/USD -t is nézem...ha az esik akkor a piacok is meg szoktak indulni lefele...de azt nem annyira tartom relevánsnak.