Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #698871

Már elkezdődött az esés.

Szerintem hétfőn a választások után még nagyobb minusz lesz.

OTP shortot érdemes lenne megjátszani?