Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #698899a tegnapi 18.070 pontos átlagú shortok már szépen termelnek.
én tartom a shortot... full.
Bux törte a támaszt, vagyis most éppen ott tanyázik.
határidő egyértelműen törte a 18.000 -et.
OTP támaszon.
MOL az ellenállásról fordult le
szóval short...egyelőre.