Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #698899

a tegnapi 18.070 pontos átlagú shortok már szépen termelnek.

én tartom a shortot... full.

Bux törte a támaszt, vagyis most éppen ott tanyázik.

határidő egyértelműen törte a 18.000 -et.

OTP támaszon.

MOL az ellenállásról fordult le

szóval short...egyelőre.