Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #698912de igen....németek emelkednek most...
viszont választás lesz nálunk..és ha Fidesz győz , akkor megy tovább a bankadó, multiadó, plusz a közműszolgáltatók visszavásárlása, rezsicsökkentés...
szóval lehet hogy ezért is vagyunk ma ennyire gyengék ?
és igen...16.300 -ról felmentünk 2 hét alatt 18.300 -ra...ideje a korrekciónak.
egyelőre Short. !
USA , fontos adatok jönnek.