Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #698912

de igen....németek emelkednek most...

viszont választás lesz nálunk..és ha Fidesz győz , akkor megy tovább a bankadó, multiadó, plusz a közműszolgáltatók visszavásárlása, rezsicsökkentés...

szóval lehet hogy ezért is vagyunk ma ennyire gyengék ?

és igen...16.300 -ról felmentünk 2 hét alatt 18.300 -ra...ideje a korrekciónak.

egyelőre Short. !

USA , fontos adatok jönnek.