Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #698907

a longot inditottam azzal (nem a shortot :) ), most neztem vissza naploban

igen, eszrevettem, hogy elegge egyutt mozgunk, talan 100 pont elteres van csak a donteseink kozt. Remelem, ezuttal te jol jossz ki, mert ha maradna az egyutt mozgos tendencia, akkor 18100-150-es atlaggal bezárnád még ma a shortokat :S