Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #698906van az már 90 pont is :D
de sok kicsi sokra megy :D
tovább emelkedik az idei nyereségem is...nem is merem leírni...mert már olyan sok (százalékban)....nem hencegek. inkább lapítok sunyiban és keresem hozzá a többi pénzt.