Re: nincs cím
wnprt Előzmény: #655440Itt a legtöbben azok bukhatnak, akik 4-5 éve megvették az RFV és E-Star kötvényeket. Most a lényeg a jó időzítésen van, sztem a cég menedzsmentje elég jó, a szakembergárda szintén, sztem a B kategóriában ez a legígéretesebb papír.
Egyedüli kockázatnak én a kormányzati kapcsolatok lehetséges hiányát érzem, nem tudom mennyire áll közel a Fideszhez az E-Star.