Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Előzmény: #655437

Amennyiben a felszámolás végigmegy és amennyiben az a felszámolás eredménye, hogy nem marad semmi a cégben mire a részvényesek kerülnek sorra.

Az E-Star esetében - ahogy írták - azért rossz a felszámolás "mindenkinek", mivel felszámolás esetén azonnal pénzzé kell tenni mindent, nem lehet jövőbeli működés hasznára bazírozni, tehát óriási bukta lenne mindenkinek. Ha életben marad, akkor van esély arra, hogy valamicske pénzt mindenki viszontlásson. Viszont így, ahogy csinálták a CS.A. alatti megállapodást inkább az látszik, hogy teljesen felesleges abban reménykedni, hogy ez még pénzt fog termelni a befektetők számára, esetleg azok számára lehet hasznos a tovább éltetés, akik beszállítók, mert akkor a számukra lenne esély a kármentésre.