Re: nincs cím
Előzmény: #655442Akkor félreértettél: Nem azt vitattam, hogy a részvényesek az E-Star esetében nem kapnak semmit (mert ők sem), hanem csak azt írtam, hogy AKKOR nem kapnak, ha nem marad semmi vagyon a cégben mire ők kerülnek sorra a kifizetések esetében.
SZERK: Általánosságban írták a felszámolásról, ha viszont csak az e-starról írtál (és nem általában), akkor egyetértünk.