Re: nincs cím
exmnbs1 Előzmény: #655457http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/meg-feltamadhat-az-e-star/
magától plagizál))))
már hetek óta
azelőtt azok akik megtámadták az egyezséget, a csődbiztos, azelőtt önkormányzatok, mindenki csak a vezetés nem
http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/meg-feltamadhat-az-e-star/
magától plagizál))))
már hetek óta
azelőtt azok akik megtámadták az egyezséget, a csődbiztos, azelőtt önkormányzatok, mindenki csak a vezetés nem