Re: nincs cím 2013. szeptember 2. 13:57 exmnbs1 Előzmény: #655440 a cég arról szokott kommunikálni hogy a kötvényeseknek sem utána vannak a belső hitelezők,pl Soós majd 1mrd-dal, aztán a rvesek utolsóként