Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #655440

a cég arról szokott kommunikálni hogy a kötvényeseknek sem

utána vannak a belső hitelezők,pl Soós majd 1mrd-dal, aztán a rvesek utolsóként