Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #655444

a felszámoláskor van egy kötött sorrend, nem kötelesek bevenni a jelenlegi rv-eseket továbbműködés esetén sem

és nem is szokták