Re: nincs cím 2013. szeptember 2. 14:04 exmnbs1 Előzmény: #655444 a felszámoláskor van egy kötött sorrend, nem kötelesek bevenni a jelenlegi rv-eseket továbbműködés esetén sem és nem is szokták