Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

hopp, most látom csak ,i…

#656989 Borska

hopp, most látom csak ,ismét szívükön viselték a bux záróárak alakulását a mókás brokik :D

18430-as short lezár, lo…

#656976 Fornit

18430-as short lezár, longba be.

Napi forg több mint 1%-át adni mindig élvezet. Ez nem rám nézve menő, hanem a piacra szégyen :))

Re: nincs cím

#656942 Szika Előzmény: #656901

én is ezen filózok :) mostanában csak ilyen egynapos pozijaim voltak, lehet, hogy el kéne kezdeni longot építeni?

Re: nincs cím

#656932 BudFox Előzmény: #656865

végre esik megint minden :-))

Bár az úrlap már reggel óta ki van töltve, hogy lezárjam a shortokat,

tegnap is végig ki volt töltve az űrlap... de nem kellett lezárni.

mindig amikor így ráijesztek, egyből elkezd esni az egész piac :-)) vagy a rutin ? :D

Re: nincs cím

#656898 Tapasz Előzmény: #656863

nem egyszer nem kétszer longolom a DAX-ot!!!!! de az a dax ,mögötte a német cégekkel,mentalitással és gazdasággal, közben shortolom a hatit, akkor én pesszimista vagy optimista vagyok???

realista

a legtöbb dolog amiket í…

#656865 Borska

a legtöbb dolog amiket írsz arra utal hogy nincs egyensúlyban a belsőd és a csakazértis dologgal magyarázod azt amit nem értesz

ez nagyon - nagyon veszélyes mentalitás a tőzsdei pályafutást tekintve........

és ez is egy hatalmas fa…

#656863 Borska

és ez is egy hatalmas fals dolog hogy csak az az optimista aki longol a pesszimista pedig shortol, ez egy ökörség!!!!! én pl nem egyszer nem kétszer longolom a DAX-ot!!!!! de az a dax ,mögötte a német cégekkel,mentalitással és gazdasággal, közben shortolom a hatit, akkor én pesszimista vagy optimista vagyok??? aki a tőzsdei irányultságot próbálja hangulati képbe vinni, szerinten nagyon rossz helyen matat

Re: nincs cím

#656861 Euroman Előzmény: #656856

rogán mai bankos megnyilvánulása nekem azt mutatja, hogy fingja sincs mit kellene tenni, ezért ad bianko csekket a bankoknak...ha tudná, akkor konkrétumot mondott volna...

Re: nincs cím

#656860 Borska Előzmény: #656850

arra próbálok rámutatni hogy nem a leduma és a sírás rívás miatt megy le a dolog, hisz ha 40 kisember mint Te én, vagy Bud vagy még sorolhatnám úgy látjuk hogy beza ez itt a forduló és indul a kánaán ,semmit nem kell csak venni és venni, és így is teszünk, de!!! ellenünk van egyetlen egy ember mondjuk az erste vezető elemzője aki egy gombnyomással lerendezi a pirospozsgás jókedvünket.... akkor beza az erősebb kutya b@szik alapon mi húzzuk a rövidebbet, ha ennyire bízol akkor vegyél,fektess be, de ne arra fogd hogy itt három ember nem így látja és ledumálják a világot, ez így ölég fura.......

Re: nincs cím

#656856 macika Előzmény: #656851

A fűtési szezon kezdetével 11,1 százalékkal csökken a villamos energia, a gáz és a távfűtés ára - jelentette be Rogán Antal , a Fidesz frakcióvezetője csütörtökön Visegrádon, a kormánypárti frakciószövetség évadnyitó ülésének helyszínén.

Rogán arról is beszélt, hogy a Fidesz-KDNP arra szólítja fel a bankokat, hogy november 1-jéig javítsa ki a devizahitelek hibáit, a szerződéseket pedig módosítsák az ügyfelek javára.

A cikk a hirdetés után folytatódik

A Fidesz a devizahitelek kialakulásáért a bankokat tartja felelősnek, ez egy hibás termék - nyomatékosította Rogán Antal.

Kijelentette, ha a pénzintézetek november 1-jéig nem javítják ki a devizakölcsönök hibáit, és nem módosítják a szerződéseket, arra az esetre a kormánypárti frakció felhatalmazta a kabinetet, hogy megoldási javaslatát - akár a bankok kárára - terjessze be a parlament elé, amely még idén dönteni fog.

Harrach Péter, a KDNP frakcióvezetője pedig azt közölte, hogy kiszélesítik a gyermekek utáni adókedvezményt, amelyet így a jövőben nemcsak a személyi jövedelemadóból, hanem a járulékból is le lehet majd vonni. Hozzátette, ezzel körülbelül 50 milliárd forint marad a családok zsebében.

Re: nincs cím

#656850 Hathor Előzmény: #656802

Jó ha tudod, hogy a napi forgások jelentős részét a kisbüfik csinálják.

Sajnos a jelenlegi piaci szegmens részét adják a bróker cégek között, mivel kimentek a manyupok és a tőkésbefektetők.

Mellé, a folyamatos leduma van, pesszimizmus, ami még a holt kedvét is elveszi, nem hogy az élőét.

Ki a tökömnek van kedve venni, ha mindenki ezt szajkózza, hogy itt minden sz@r, minden fos, elbukod a pénzed, becsődöl a cég amibe beteszel lét, véged, tolvaj, nincs növekedési kilátás elmondások szerint.

A mai makro amit beraktam, mégis mást mutat.

És nekem a többi is mást mutat.

Esésben pénzzel nem gondolkodom, így nem nyitok hati shortot.

Technikailag meg én eldöntöm mikor találom alkalmasnak a vételt hatiban ,-)

Nekem uncsi a sok rinya..

így szépen el is mentem innen a hati topikból. Havonta egyszer egyszer írtam, ma tegnpa párral többet írtam.

Veszek kis papírt, ott is egész nap a siránkozást hallom, meg hogy csőd. Bux hatiban is..

Mi tévő legyek?

Re: nincs cím

#656802 Borska Előzmény: #656743

Figyu Hathor!

Kánya mód mindegy hogy Te, én vagy a kisember, bármely fórumozó mit akar :) az van amit a tőke és a pénz produkál, lehet vágyakozni ,álmodozni kívánni mint a pöttyös labdával Dévényi Tibi bácsitól ,max nem teljesül és akkor jön a keserű szájíz. Meddő dolog azt gondolni hogy a fórumozók összetett szándéka miatt esik a hati és a bux, sőt nem csak meddő de röhejes is. Mi köze a vágyaknak a realitáshoz? nulla, semmi

valahogy úgy van ez mint abba a közismert nótában:

"... ne várd a májust ha közekít a tél,ne várd a májust kedvesem" :D

shortolj és keress, vagy ha elveiddel ellentétes akkor pihi, de ne keress okokat a rosszirányultságra, tök fölösleges

amúgy pedig komolyan nem értem az értetlenségedet, mit is vártál, longot? milyen alappal, milyen okkból kifolyólag? funda, ami a fő csapást adja

Re: nincs cím

#656787 BudFox Előzmény: #656749

ennek ellenére ma egész nap lecsorgás van eddig...

hmm...valamit már tudnak megint a bennfentesek :-)