most volt hirtelen három is ))
délutánra talán megmozdítják az álló vízet..
Ma ismét ülésezik az EKB
2013. szeptember 5. 10:37
Bár a recessziónak vége, az Európai Központi Bank egyelőre valószínűleg nem tartja indokoltnak, hogy változtasson az irányadó ráta szintjén. A kormányzótanács mai ülését követő sajtótájékoztató azonban ennek ellenére is érdekes lehet, hiszen Mario Draghi most ismerteti a jegybanki elemző stáb friss növekedési és inflációs prognózisait.
izgi )))
bux 18k-t megint lenyalja szépen a halálkeresztben )))
Yo az.
Remek melegágyat csinálnak a forgalomnélküli kereskedéssel annak, hogy az emberek elkábuljanak. Elalszol..
Mire felébredsz elrobog az úthenger szépen.
Azt várjuk, hogy robogjon az úthenger!
,-)
Van időnk? van..
Kint meg süt a nap..
Milyen remek, hogy csorgatják piacunkat.. nem?
Mindenki ezt várta..
Az emelkedés senkinek nem tetszik a fórumon..
itt van.. yo ez.. ezt akarta a nép!
Nincs panasz!
Legyen mínuszos Kt, zuhanjunk, menjünk csődbe, és zárjunk be mindent.
A célt elértük.
és ennyi is volt mára a forgalom, jöhet a percenként 1 kötés rally ))
OTP-MOL-Richer-Telcsivel miért nincs baj nyitóban?? :D
6darabos vétel végig? :D
kreges csapat lehetett ))))
bux halálkereszt szag van )))
yoooo -3% a hati teljesítménye idés
a xetra tally előtt hőhőhőhő
:D
de sok bajotok van ezekkel a nyitókkal..
Kegben, Estarban is ugyanezt hallgatom minden reggel..
Ma itt, mert itt vagyok..:D
Sok besz@ri pöcs visszavonta a 10-20 kontis vételeket nyitóban. :)
Siránkozások helyett:
A bruttó hazai termék (GDP) 0,5 százalékkal emelkedett az idei második negyedévben az előző év azonos időszakához képest, és 0,1 százalékkal nőtt az előző negyedévhez viszonyítva a szezonálisan és naptárhatással kiigazított adatok szerint - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) a részletes adatokat szerdán. A GDP a szezonálisan és naptárhatással kiigazított adatok szerint 0,1 százalékkal emelkedett a második negyedévben az előző év azonos időszakához képest. Éves összehasonlításban 2011 negyedik negyedévében nőtt a GDP legutóbb; az idei első negyedévben 0,6 százalékos volt a gazdasági növekedés a múlt év utolsó három hónapjához képest.
közölte napi.hu
-----------------------------------------------
Júliusban 1,2 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom naptárhatástól megtisztított volumene az előző év azonos időszakához képest - jelentette az első gyorsbecslés alapján a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) szerdán.
közölte a metropol.hu
ez igaz lehet...a gurufocus.com -on is csak a jobb pozícióit írja le, gondolom...
No, OTP nem tudott a napokban esni..tegnap ki akarták töretni...de most megintcsak a támasz alá keveredett...most már ideje lenne rendese padlóra tenni...ha már CSányi papa kiszállt...úgy emberesen...4000 alá...de folyton meg akarják venni..
a legközelebbi kitöretésnél viszont szigorúan zárni akarom a shortokat, mert nem akart nagyon 18.080 -nál lejjebb menni...sőt, mindig felpattant innen.
shortos gyurka azokról beszél amik nyerők..a többiről hallgat mint csuka..
szar lesz kistoppolni :)
Nekem 2277$ értékben, nem is sejtettem hogy 0,027% tényező vagyok Gyuribá mellett :)
Soros Gyuri bácsinak állítólag 10 millió dollár értékben van S & P shortja :-)) ( de ki tudja mi az amit még nem vallott be :D )
A Random Capital Random Trader-ről is pozitív a véleményed?
Iron FX-et is dicsérik.
www.randomfx.hu - van pár hasznos video
Alfatrader az FXCM-hez tartozik.
http://www.fxcm.com/open-account/ - milyen rendes, választhatsz h no dealing desk írja h recommended, dealing deskhez odaírja h lower spreads.
Egyébként a RandomFX az FXCM-en keresztül kapcsolódik az OTC-hez.
A no dealing desk az uaz mint az ECN?