Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

és ez is egy hatalmas fals dolog hogy csak az az optimista aki longol a pesszimista pedig shortol, ez egy ökörség!!!!! én pl nem egyszer nem kétszer longolom a DAX-ot!!!!! de az a dax ,mögötte a német cégekkel,mentalitással és gazdasággal, közben shortolom a hatit, akkor én pesszimista vagy optimista vagyok??? aki a tőzsdei irányultságot próbálja hangulati képbe vinni, szerinten nagyon rossz helyen matat