Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #656802Jó ha tudod, hogy a napi forgások jelentős részét a kisbüfik csinálják.
Sajnos a jelenlegi piaci szegmens részét adják a bróker cégek között, mivel kimentek a manyupok és a tőkésbefektetők.
Mellé, a folyamatos leduma van, pesszimizmus, ami még a holt kedvét is elveszi, nem hogy az élőét.
Ki a tökömnek van kedve venni, ha mindenki ezt szajkózza, hogy itt minden sz@r, minden fos, elbukod a pénzed, becsődöl a cég amibe beteszel lét, véged, tolvaj, nincs növekedési kilátás elmondások szerint.
A mai makro amit beraktam, mégis mást mutat.
És nekem a többi is mást mutat.
Esésben pénzzel nem gondolkodom, így nem nyitok hati shortot.
Technikailag meg én eldöntöm mikor találom alkalmasnak a vételt hatiban ,-)
Nekem uncsi a sok rinya..
így szépen el is mentem innen a hati topikból. Havonta egyszer egyszer írtam, ma tegnpa párral többet írtam.
Veszek kis papírt, ott is egész nap a siránkozást hallom, meg hogy csőd. Bux hatiban is..
Mi tévő legyek?