Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #656802

Jó ha tudod, hogy a napi forgások jelentős részét a kisbüfik csinálják.

Sajnos a jelenlegi piaci szegmens részét adják a bróker cégek között, mivel kimentek a manyupok és a tőkésbefektetők.

Mellé, a folyamatos leduma van, pesszimizmus, ami még a holt kedvét is elveszi, nem hogy az élőét.

Ki a tökömnek van kedve venni, ha mindenki ezt szajkózza, hogy itt minden sz@r, minden fos, elbukod a pénzed, becsődöl a cég amibe beteszel lét, véged, tolvaj, nincs növekedési kilátás elmondások szerint.

A mai makro amit beraktam, mégis mást mutat.

És nekem a többi is mást mutat.

Esésben pénzzel nem gondolkodom, így nem nyitok hati shortot.

Technikailag meg én eldöntöm mikor találom alkalmasnak a vételt hatiban ,-)

Nekem uncsi a sok rinya..

így szépen el is mentem innen a hati topikból. Havonta egyszer egyszer írtam, ma tegnpa párral többet írtam.

Veszek kis papírt, ott is egész nap a siránkozást hallom, meg hogy csőd. Bux hatiban is..

Mi tévő legyek?