Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #656736Yo az.
Remek melegágyat csinálnak a forgalomnélküli kereskedéssel annak, hogy az emberek elkábuljanak. Elalszol..
Mire felébredsz elrobog az úthenger szépen.
Azt várjuk, hogy robogjon az úthenger!
,-)
Van időnk? van..
Kint meg süt a nap..
Milyen remek, hogy csorgatják piacunkat.. nem?
Mindenki ezt várta..
Az emelkedés senkinek nem tetszik a fórumon..
itt van.. yo ez.. ezt akarta a nép!
Nincs panasz!
Legyen mínuszos Kt, zuhanjunk, menjünk csődbe, és zárjunk be mindent.
A célt elértük.