Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #656736

Yo az.

Remek melegágyat csinálnak a forgalomnélküli kereskedéssel annak, hogy az emberek elkábuljanak. Elalszol..

Mire felébredsz elrobog az úthenger szépen.

Azt várjuk, hogy robogjon az úthenger!

,-)

Van időnk? van..

Kint meg süt a nap..

Milyen remek, hogy csorgatják piacunkat.. nem?

Mindenki ezt várta..

Az emelkedés senkinek nem tetszik a fórumon..

itt van.. yo ez.. ezt akarta a nép!

Nincs panasz!

Legyen mínuszos Kt, zuhanjunk, menjünk csődbe, és zárjunk be mindent.

A célt elértük.